شركای تجاری    شركای داخلی


گروه صنعتی پند

این گروه متشکل از 6 شرکت مستقل بوده که در زمینه الکترونیک و اتوماسیون بویژه در صنعت توزین با تکیه بر تجربه و دانش فنی و قدرت خلاقیت اختصاصی متخصصین خود و با همکاری شرکت های معتبر اروپائی توانسته است ضمن جلب رضایت مشتریان و مخاطبان خود شرایطی را فراهم آورده که توسط موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور در سال 82 به عنوان واحد نمونه و تولید کننده با کیفیت برتر کشور انتخاب و معرفی گردد. وجود بیش از 100 نماینده خدماتی در سطح کشور حاکی از ارج نهادن وحمایت مدیریت گروه بر اصل “حمایت از مصرف کننده” می باشد.شرکت صنایع پند در سال 1369 و با هدف تولید ترازوی الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. در سال 1370 اولین نسل ترازوی الکترونیکی ایرانی با ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت و حساسیت 10 گرم با لحاظ نمودن تمام خصوصیات مورد نیاز جامعه، توسط شرکت پند طراحی و تولید شد و مورد تایید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور قرار گرفت و هم اکنون افتخار شرکت صنایع پند این است که سیستمهای تولیدی این شرکت در بسیاری از مراکز تجاری صنعتی و خدماتی به طور گسترده‌ ای در اقصی نقاط کشور مشغول بهره برداری عملیاتی می باشد .

ارجاع به وب سايت


هدف این شرکت بهینه سازی روش های اندازه گیری و جایگزین کردن روشهای قدیمی با روش توزین دیجیتال است و تخصص پرسنل این مجموعه در ارائه راه حل های ویژه صنایع می باشد . از جمله صنایع مرتبط با فعالیت های این مجموعه می توان به صنایع شیمیایی ، ساختمانی ، سیمان ، تولید فلزات آهنی و غیر آهنی ، کاشی و سرامیک ، خوراک دام ، صنایع غذایی ، صنایع دارویی ، تجهیزات بسته بندی ، حمل و نقل و ترافیک جاده ای واتوماسیون و ارائه انواع قطعات واسط سیستم های توزین اشاره نمود.

ارجاع به وب سايت


شرکت پند کاسپین با هدف تمرکز مجموعه ای مستقل بر سیستم های توزین جاده ای آغاز به فعالیت نمود . این مجموعه با تولید بیش از 6000 باسکول جاده ای در ایران و صادرات باسکول های خود به کشورهای همسایه و آفریقا به عنوان یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین تولید کننده ایرانی در زمینه باسکولهای جاده ای شاخته شده است.

ارجاع به وب سايت


سازمان خدمات پس ازفروش پند (پند سرویس) همزمان با تاسیس شرکت صنایع پند درسال 1369 آغاز به کار نمود. هم اکنون با استفاده از تخصص و تجربه کادر فنی خود،یکی از سازمان یافته ترین و ورزیده ترین شرکتهای خدماتی در صنعت الکترونیک کشور می باشد.

ارجاع به وب سايت


شرکت ماشین های فروشگاهی دارا الکترونیک وابسته به گروه صنعتی پند با ماموریت طراحی و تولید ماشین های فروشگاهی، تدوین نرم افزارهای کاربردی برای اصناف مختلف، تهیه و ارائه تجهیزات جانبی این سیستم ها و همچنین تامین ملزومات مصرفی آنان فعالیت خود را آغاز نمود .


شركت پارس ميزان آزما (شركت تست كاليبراسيون)

شرکت پارس میزان آزما در اردیبهشت 1390 بعنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندارد با هدف تست و آزمون و کالیبراسیون دستگاههای توزین شروع به فعالیت نمود و در حال حاضر آزمون های مختلفی در حوزه توزین انجام میدهد و بعنوان یکی از معتبرترین شرکتهای آزمایشگاهی مشغول به فعالیت می باشد.