کاربرد کیسه پرکن در تولید حبوبات
کاربرد کیسه پرکن در تولید حبوبات
فوریه 18, 2023
شرکت داراالکترونیک در نمایشگاه دام، طیور و آبزیان اهواز
فوریه 21, 2023
کاربرد پرکن مایع در تولید مواد نفتی

پرکن مایع، دستگاهی مناسب برای پر کردن حجم یا وزنی مشخص از مایعات با حالات مختلف است. این حالات شامل چگالی و ویسکوزیته متفاوت شده که برای آن‌ها دستگاه پرکن مایع وجود دارد. انتخاب دستگاه پرکن مایع برای تولید مواد نفتی امری پیچیده بوده و در خرید آن با مشاوران مشورت کنید. اما این دستگاه در کنار کاربرد خود در تولید مواد نفتی، از ویژگی‌هایی برخوردار است. در ادامه، به معرفی بیشتر پرکن مایع در تولید مواد نفتی می‌پردازیم.

آشنایی با کاربردهای پرکن مایع در تولید مواد نفتی

مواد نفتی بخش مهمی از تولید‌های کشور را تشکیل می‌دهند. این مواد باید در بشکه‌های مخصوص پر شده و باید با دقت بالایی انجام شود. در این صورت، کاربرد پرکن مایع در خط تولید مواد نفتی به خوبی مشهود خواهد بود. با تکمیل کارخانه‌ها به دستگاه پرکن مایع، ظرفیت تولید تا حد قابل توجهی افزایش می‌یابد. از همین جهت، کاربرد این دستگاه برای تولید مواد نفتی بسیار مهم است.

نحوه انتخاب دستگاه پرکن مایع در تولید مواد نفتی

جهت انتخاب و خرید دستگاه پرکن مایع ابتدا به ویسکوزیته محصول باید توجه داشته باشید. ویسکوزیته خاصیت گرانوری مایع بوده و میزان مقاومت نفت در برابر جاری شدن را نشان می‌دهد. رفتار سیال در یک جریان، بستگی به چگالی و ویسکوزیته آن دارد. دستگاه پرکن مایع در تولید مواد نفتی نیز به روش ثقلی انجام می‌شود.

بنابراین، در نحوه انتخاب این دستگاه به روش پر کردن آن توجه داشته باشید. دقت و سرعت پرکن مایع مواد نفتی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. سرعت بالا، موجب صرفه‌جویی در زمان و افزایش ظرفیت کارخانه می‌شود. دقت پرکن مایع مواد نفتی نیز به پر کردن دستگاه در حجم‌های مشخص بستگی دارد. با توجه به این موارد، انتخاب پرکن مایع در تولید مواد نفتی به آسانی انجام خواهد شد.

کاربرد پرکن مایع در تولید مواد نفتی

ویژگی‌های پرکن مایع در تولید مواد نفتی

شرکت داراالکترونیک صفر تا صد این دستگاه را با ویژگی‌های خاص تولید می‌کند. هریک از خصوصیات این دستگاه، به معنای توانایی پرکن مایع در تولید مواد نفتی با ظرفیت بالا است. اما از جمله خصوصیات این دستگاه از شرکت داراالکترونیک شامل موارد زیر می‌شود.

  • نمایشگر و کنترلر دقیق
  • نصب سریع و آسان پرکن مایع در تولید مواد نفتی
  • امکان تنظیم آسان ارتفاع برای قرارگیری نازل ظروف
  • سازه فولادی با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک

تولید مواد نفتی نیازمند دستگاه‌های پرکن مایع است. موارد فوق، تنها بخشی از ویژگی‌های موجود برای دستگاه پرکن مایع هستند. بخش دیگر ویژگی‌های آن هنگام کار با دستگاه مشخص می‌شود. پرکن مایع در تولید مواد نفتی بهترین دستگاه محسوب می‌شود.

سفارش پرکن مایع مواد نفتی از دارا الکترونیک

شرکت دارا الکترونیک تولیدکننده انواع دستگاه‌های پرکن است. دستگاه پرکن مایع مخصوص مواد نفتی نیز در این شرکت با قیمتی مناسب و بالاترین کیفیت به فروش می‌رسد. از جمله ویژگی‌های این محصول در کنار خصوصیات دیگر، ارائه گارانتی و تضمین کیفیت آن‌ است. بنابراین، با خرید پرکن مایع در تولید مواد نفتی از ویژگی‌های ارائه شده در کنار این دستگاه بهره‌مند خواهید شد. جهت خرید این محصول به سایت دارا الکترونیک مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *