ویژگی های پرکن گرانولی
ویژگی های پرکن گرانولی
مارس 13, 2023
پرکن های دارا الکترونیک در بازار ایران
چرا پرکن دارا الکترونیک در بازار ایران برترین است؟
مارس 19, 2023
اهمیت استفاده از پرکن مناسب در خطوط تولید

امروزه، بسته‌بندی انواع محصولات در کارخانه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. این موضوع، زمینه‌ای برای گسترش روزافزون دستگاه‌هایی مانند پرکن گرانولی ایجاد می‌کند. با کمک دستگاه پرکن، تزریق مواد به درون کیسه با دقت بالا و کاملا یکنواخت صورت می‌گیرد.

این موضوع، از جمله خصوصیات برجسته دستگاه پرکن بوده که آن را نسبت به روش‌های دیگر متمایز می‌سازد. اهمیت استفاده از انواع پرکن مناسب در خطوط تولید شامل موارد مختلفی شده که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

مزایای استفاده از پرکن در خطوط تولید

استفاده از پرکن مزایایی داشته که بیانگر اهمیت این دستگاه است. با خرید پرکن، شاهد تسریع در انجام امور و بهبود عملکرد خواهید بود. از جمله دلایل اهمیت و مزایای ویژه‌ انواع پرکن در صنایع مختلف شامل موارد زیر می‌شود.

کاهش خطای انسانی با پرکن

دستگاه پرکن، بهترین جایگزین روش‌های سنتی و قدیمی هستند. با کار کردن به صورت سنتی، وزن و بسته‌بندی محصولات امکان خطای انسانی افزایش می‌یابد. در این صورت، وزن محصول کم یا زیاد شده که مشکلاتی را از جمله حیف و میل محصولات پیش می‌آورد. اهمیت استفاده از پرکن مناسب در خطوط تولید موجب کاهش خطای انسانی و اشتباهات رایج در این زمینه می‌شود. به علاوه، دوخت کیسه‌ها با دقت بیشتری انجام شده و بسیار تمیز خواهد بود.

افزایش سرعت کار با پرکن

نیروی انسانی در کارخانه تا یک حدی توان کار کردن را دارد. از طرفی، با افزایش نیروی انسانی در کارخانه هزینه‌های جانبی مانند بیمه، حقوق و غیره افزایش پیدا می‌کند. مجموع این موارد، بر روی کیفیت نهایی کار تاثیرگذار خواهد بود.

اهمیت استفاده از پرکن مناسب در خطوط تولید

کاهش نیروی انسانی با پرکن

صرفه‌جویی در نیروی انسانی نشان‌دهنده اهمیت پرکن در خطوط تولید است. با استفاده از پرکن، تنها با یک نفر نیرو، برنامه‌های لازم به دستگاه اعمال می‌شود. پس از اعمال موارد لازم، دستگاه شروع به فرآیند کیسه‌گیری و بسته‌بندی محصولات می‌کند. اهمیت استفاده از پرکن مناسب در خطوط تولید با کاهش و صرفه‌جویی در نیروی انسانی مواجه خواهد شد.

[visual-link-preview encoded=”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”]

رعایت بهداشت با پرکن

در کنار سرعت، دقت و کیفیت این دستگاه، کار با انواع پرکن با رعایت موارد بهداشتی انجام می‌شود. هنگام کار با دستگاه پرکن، دست دخالت نداشته و صفر تا صد برنامه‌ریزی توسط اندیکاتور صورت می‌گیرد. مزایای پرکن گرانولی، پودری و مایع در این زمینه به خوبی مشهود است.

امکان تعیین شیفت‌های مختلف با دستگاه پرکن

امکان تعیین شیفت‌های مختلف برای دستگاه‌های پرکن وجود دارد. برای مثال برای یک سری از محصولات ابعاد کیسه مشخص و تعداد واحدی را تعیین می‌کنیم. با اعمال این موارد، دستگاه شروع به فرآیند انتقال طبق برنامه اعمال شده می‌کند. اهمیت استفاده از پرکن مناسب در خطوط تولید در این زمینه کاملا مشهود است. به علاوه، محصولات پرکن تعداد بسته‌گیری را نمایش داده و این موضوع برای انبارگردانی کمک ویژه محسوب می‌شود.

اهمیت استفاده از پرکن مناسب در خطوط تولید

افزایش نظم کار با دستگاه پرکن

از دیگر مزایا و دلایل اهمیت دستگاه‌های پرکن، افزایش نظم کار است. دستگاه پرکن، محیط کار امن همراه با استانداردهای لازم را به ارمغان می‌آورد. از همین جهت، اهمیت انواع دستگاه پرکن برای صنایع مختلف به خوبی قابل مشاهده است.

نتیجه‌گیری نهایی

دستگاه پرکن یکی از ملزومات کارخانه‌ها محسوب شده که افزایش سرعت کار و کاهش هزینه‌های جانبی را به دنبال دارد. مزایای پرکن پودری، گرانولی و مایع شامل موارد مختلفی شده که موجب بهبود عملکرد کیسه‌گیری می‌شود. اهمیت استفاده از پرکن مناسب در خطوط تولید و خرید بهترین نمونه آن، تاثیر ویژه‌ای در روند انجام امور می‌گذارد. جهت ثبت سفارش و تهیه پرکن‌های شرکت دارا الکترونیک به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *