نمایشگاه تخصصی دام، طیور سال 1400
اکتبر 17, 2021
نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته
دسامبر 27, 2021
دستگاه پرکن حبوبات

دستگاه پرکن حبوبات

خطوط بسته بندی سنتی حبوبات که امروزه در بسیاری از نقاط کشور فعال می باشد از بازدهی مناسبی در مقایسه با خطوط بسته بندی مدرن برخوردار نمی باشد، علاوه بر نیاز این واحد های بسته بندی سنتی به نیروی انسانی فرآوان ، نرخ بازدهی آن نیز اندک می باشد که خود موجب افزایش قیمت تمام شده محصول نهایی و همچنین عدم دقت وزنی کیسه های پُر شده می گردد. خوشبختانه شرکت داراالکترونیک عضو گروه صنعتی پند در زمینه ماشین آلات مورد نیاز صنعت کشاورزی و بسته بندی حبوبات گام های اساسی برداشته و بسیاری از این مشکلات را برطرف نموده است که به صورت اجمالی به معرفی آن می پردازیم.

الواتور یا بالابر صنعتی

ابن دستگاه الواتور (بالابر صنعتی) در واقع وظیفه هدایت حبوبات به شکل گرانول را به داخل هاپر و یا ورودی ماشین آلات صنعتی را دارند، ظرفیت اسمی دستگاه الواتور 6 تن در ساعت می باشد.

دستگاه پرکن حبوبات
الواتور (بالابر صنعتی)

دستگاه پرکن حبوبات

برای پُر نمودن کیسه های حبوبات از دستگاه پرکن کیسه بهره می گیرند، این ماشین آلات برای پرنمودن دانه های گرانول طراحی و عملکرد آن ها بر اساس سیستم توزین می باشد،این دسته ماشین آلات را دستگاه پرکن گرانولی نیز می خوانند، از دستگاه پرکن حبوبات برای انواع حبوبات نظیر نخود، لوبیا، عدس و غیره همچنین کیسه گیری آن بهره برداری می گردد،

دستگاه پرکن گرانولی
دستگاه پرکن حبوبات

میز کانوایر برای کیسه های حبوبات

این کانوایر ها مکمل ماشین آلات پرکن حبوبات می باشند که توسط شرکت داراالکترونیک معمولا به همراه ماشین آلات جهت رفاه مشتریان گرامی عرضه می گردد. از میز کانوایر جهت انتقال کیسه های پُر شده و هدایت آن به چرخ دوخت استفاده می گردد

کانوایر

چرخ دوخت و پایه چرخ دوخت

از این دسته از چرخ دوخت ها به همراه پایه قابل تنظیم جهت دوخت سر کیسه و یا گونی حبوبات استفاده می گردد، این چرخ دوخت ها با توجه به سنسورهایی که دارند به محض هدایت سر کیسه به داخل چرخ دوخت، عمل دوخت را انجام میدهد.

چرخ دوخت کیسه، چرخ دوخت گونی

دیدگاه ها بسته شده است