نمایشگاه
هفدهمین نمایشگاه دام، طیور، خوراک دام مشهد
ژانویه 15, 2023
کاربرد کیسه پرکن در تولید نشاسته
کاربرد کیسه پرکن نشاسته
ژانویه 17, 2023
کاربرد کیسه پرکن در خط تولید خوراک دام و طیور و آبزیان

کیسه‌ پرکن خوراک دام یک تجهیزات صنعتی است که بعنوان یک خط تولید خوراک دام و طیور استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها برای پر کردن و بسته‌بندی خوراک‌های دامی مختلف از جمله غلات، خوراک غنی شده و مکمل‌های تغذیه برای دام‌ها به کار می‌روند. در پرورش و تولید دام، مسائل مربوط به غذا هشتاد درصد مخارج را تشکیل می‌دهند. در زمینه تولید نیز ماشین آلات کارخانه‌های خوراک دام و طیور ابتدا هزینه بسیاری بر دوش می‌گذارند. طیف این تجهیزات بسیار گسترده بوده و اغلب قادر به انجام یک یا چندین کار هستند. از جمله دستگاه‌های مورد استفاده در صنایع دام، کیسه پرکن‌ خوراک دام است. این دستگاه کاربردهای بسیاری داشته و در مدتی کوتاه به پر کردن و بسته‌بندی خوراک می‌پردازد.

کاربرد کیسه پرکن خوراک دام، طیور و آبزیان چیست؟

کیسه‌پرکن خوراک دام یک تجهیزات صنعتی است که بعنوان یک خط تولید خوراک دام و طیور استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها برای پر کردن و بسته‌بندی خوراک‌های دامی مختلف از جمله غلات، خوراک غنی شده و مکمل‌های تغذیه برای دام‌ها به کار می‌روند. این دستگاه‌ها می‌توانند با سرعت بالا و با دقت بالا خوراک‌های دامی را پر کرده و بسته‌بندی کنند، که این امر به افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها در صنعت دامپروری کمک می‌کند.

با استفاده از کیسه‌پرکن خوراک دام، عملیات بسته‌بندی به‌صورت خودکار و بهینه‌سازی شده انجام می‌شود. این دستگاه‌ها معمولاً با استفاده از سیستم‌های کنترلی پیشرفته و تکنولوژی توزین دقیق عملیات پر کردن و بسته‌بندی را به صورت دقیق و سریع انجام می دهند. استفاده از کیسه‌پرکن خوراک دام به کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی کمک می‌کند تا تولیدات خود را بهبود بخشیده و به شکل موثرتری به مشتریان خود ارائه دهند.

یک کارخانه مربوط به تولید خوراک دام اغلب از پنج بخش دریافت مواد اولیه، آسیاب، مخلوط، پلتینگ و درنهایت بسته‌بندی تشکیل می‌‌شود. ماشین‌آلات موردنیاز برای کارخانه خوراک دام نیز موارد مختلفی را در بر می‌گیرد. کیسه پرکن از مهم‌ترین آن‌ها بوده و وظیفه آن، پرکردن کیسه مخصوص خوراک دام است.

کیسه پرکن برای خوراک دام، طیور و آبزیان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه در مدتی کوتاه به پر کردن کیسه پرداخته و آن‌ها را بسته‌بندی می‌کند. دقت و سرعت در توزین خوراک از خصوصیات مهم این دستگاه محسوب می‌شود. شرکت داراالکترونیک این دستگاه را با تمام امکانات آن به فروش می‌رساند.

کاربرد کیسه پرکن در خط تولید خوراک دام و طیور و آبزیان

ویژگی‌های کیسه پرکن در خط تولید خوراک دام و طیور و آبزیان

دستگاه کیسه پرکن خوراک دام از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است. هریک از ویژگی‌های این دستگاه در مجموع امکانات گسترده‌ای در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. از جمله ویژگی‌های کیسه پرکن در خط تولید خوراک دام شامل موارد زیر می‌شود.

  • برخورداری از یک شاسی مخصوص برای تسریع در عملیات نصب‌ و راه‌اندازی
  • سرعت بالا و عملکرد سریع در انتهای خطوط تولید مواد
  • امکان جابه‌جایی آسان کیسه پرکن در خط تولید خوراک دام
  • دقت بالا در کیسه‌گیری
  • مجهز به قیف ماشین از نوع دستگاه کیسه پرکن وزنی
  • امکان کاربری آسان

اجزای دستگاه کیسه پرکن خوراک دام و طیور و آبزیان

دستگاه کیسه پرکن خوراک دام مکانیزمی کامل از ماشین آلات مختلف را در خود جای داده است. هریک از اجزای این دستگاه در مجموع موجب بهبود عملکرد آن می‌شوند. آشنایی با اجزای این دستگاه، بهره‌وری بهتر از آن را فراهم می‌کند. از جمله اجزای دستگاه کیسه پرکن در خط تولید خوراک دام شامل موارد زیر است.

  • دستگاه الواتور صنعتی: وظیفه انتقال مواد به داخل هاپر را بر عهده دارد.
  • دستگاه پرکن کیسه خوراک دام: وظیفه آن کیسه‌گیری بوده و با دقت بالا به برنامه‌ریزی می‌پردازد.
  • میز کانوایر: هدایت کیسه‌ها به سمت چرخ دوخت را با راهنمای دستگاه انجام می‌دهد.
  • چرخ سرکیسه دوز تمام اتومات: امکان تشخیص ورود کیسه‌ها به دهانه و عملیات دوخت را فراهم می‌کند. نخ چرخ سرکیسه دوز نیز پس از اتمام کار به صورت خودکار قطع می‌شود.

کاربرد کیسه پرکن در خط تولید خوراک دام و طیور و آبزیان

تمام این موارد بیانگر ویژگی‌ و کاربردهای دستگاه کیسه پرکن در خط تولید خوراک دام هستند. با خرید این دستگاه، کارخانه خود را به تجهیزات به روز مجهز کرده و خوراک دام در مدتی کوتاه تامین می‌شوند. جهت اطلاع از ویژگی‌ها و ثبت سفارش کیسه پرکن خوراک دام به سایت دارا الکترونیک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *