نمایشگاه
حضور شرکت دارا در نمایشگاه دام، طیور و آبزیان مشهد
فوریه 8, 2023
کاربرد کیسه پرکن در تولید دی کلسیم فسفات
کاربرد کیسه پرکن دی کلسیم فسفات
فوریه 14, 2023
کاربرد پرکن مایع در تولید روغن ماشین

دستگاه پرکن، از جمله ماشین آلات مورد استفاده در تولید روغن ماشین است. شرکت دارا الکترونیک افتخار تولید دستگاه‌های پرکن مایع را نیز دارد. ماشین آلات پرکن مایع انواع مختلفی داشته و براساس حجم یا سیستم توزین عملیات پر کردن را انجام می‌دهند. دستگاه پرکن مایع در تولید روغن ماشین نقش موثری داشته و کاربردهای فراوانی دارد. در ادامه، به بررسی کاربردهای پرکن مایع در تولید روغن ماشین می‌پردازیم.

نحوه عملکرد پرکن مایع براساس سیستم توزین

همانطور که اشاره شد، پرکن مایع در تولید روغن ماشین عملکردهای متنوعی دارد. کاربرد پرکن مایع با توجه به سیستم توزین از جمله عملکردهای این دستگاه است. در این سیستم با استفاده از اندیکاتور و لودسل هنگام بارگیری به صورت همزمان میزان وزن مایعات درون ظرف اندازه‌گیری می‌شود.

در دستگاه پرکن مایع زمان اتمام بارگیری توسط سیستم حساس به وزن به اندیکاتور اعلام می‌گردد. با اعلام وزن به لودسل، جریان مایع کاملا قطع خواهد شد. سیستم‌های به روز دستگاه پرکن مایع مجهز به چکه گیر بوده و از چکه مایعات در مجاری جلوگیری می‌کند. بنابراین، با توجه به این موارد کاربرد پرکن مایع در تولید روغن ماشین بسیار دقیق و حساس است.

نکات مهم در انتخاب دستگاه پرکن مایع روغن ماشین

هنگام انتخاب و خرید دستگاه پرکن مایع در تولید روغن ماشین به نکاتی توجه کنید. در نظر داشتن این نکات به شما جهت برخورداری از بهترین خرید کمک می‌کند. از جمله فاکتورهای مهم هنگام انتخاب دستگاه پرکن مایع مخصوص روغن ماشین شامل موارد زیر می‌شود.

حجم مایع

از جمله نکات مهم در خرید دستگاه پرکن مایع، توجه به حجم آن است. حجم مایع موردنظر برای پر کردن را حتما در نظر داشته باشید. در این صورت دستگاه با توجه به ظرفیت موردنظر شما عملکرد بهتری را از خود نشان خواهد داد. عدم توجه به این موضوع وقت بالایی از شما در تولید و پر کردن روغن ماشین می‌گیرد.

کاربرد پرکن مایع در تولید روغن ماشین

خصوصیات شیمیایی مایع

نوع و خصوصیات شیمیایی ماده پرشونده نیز در انتخاب دستگاه پرکن مایع تاثیرگذار است. مایع‌های اسیدیی یا قلیایی با یکدیگر تفاوت دارند. اما روغن ماشین در دسته مایع‌های قلیایی قرار داشته و هنگام خرید باید به نوع آن توجه کنید.

سرعت و دقت پرکن مایع

دستگاه پرکن مایع روغن ماشین باید از سرعت و دقت بالایی برخوردار باشد. این کار موجب صرفه‌جویی در زمان شده و سرعت انجام کارها افزایش می‌یابد. از همین جهت، هنگام خرید پرکن مایع برای تولید روغن ماشین به سرعت، دقت و تیراژ تولید تعریف شده برای دستگاه توجه داشته باشید.

انتخاب کانوایر مناسب پرکن مایع

دستگاه پرکن مایع روغن ماشین باید از کانوایر مناسب برخوردار باشد. کانوایر وظیفه انتقال محصولات را بر عهده داشته و این کار را با دقت بالایی انجام می‌دهد. به علاوه، ویسکوزیته سیال پر شونده را نیز هنگام خرید پرکن مایع درنظر داشته باشید. در نهایت، توجه به این موارد به شما در خرید و آشنایی با کاربرد پرکن مایع در تولید روغن ماشین کمک می‌کند.

کاربرد پرکن مایع در تولید روغن ماشین

خرید دستگاه پرکن مایع در تولید روغن ماشین از دارا الکترونیک

دستگاه‌های پرکن شرکت دارا الکترونیک موجب رونق تولید روغن ماشین شده است. داراالکترونیک با شرکت‌های فومن شیمی و سایر کارخانه‌های شناخته شده همکاری دارد. دستگاه‌های پرکن مایع تولید روغن ماشین موجب رونق کارخانه‌ شده و کارها با سرعت بیشتری انجام می‌شوند. جهت سفارش و خرید این دستگاه به سایت شرکت دارا الکترونیک مراجعه کنید.

کاربرد پرکن مایع در تولید روغن ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *